>Psycholog online

Skontaktuj się z nami

ul. Lotnicza 15 lok. 4
20-354 Lublin (mapka dojazdu)

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

Psycholog online

Pomoc psychologiczna online udzielana jest za pośrednictwem komunikatora Skype. W spotkaniu z psychologiem online mogą Państwo uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.

Obecnie z powodzeniem pracujemy online z osobami, które nie są w stanie nas odwiedzić osobiście. Dzięki internetowi wybór terapeuty nie ogranicza się do Państwa lokalizacji geograficznej a terapia stała się dostępna dla każdego i prawie wszędzie.

Psycholog online jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy żyją w krajach, gdzie terapia w ich języku ojczystym nie jest łatwo dostępna. Terapia online okazała się również bezcenna dla osób niepełnosprawnych lub mających problemy z opuszczaniem domu.

Sesje online mają taką samą strukturę jak sesje w gabinecie psychologicznym. Praca z psychologiem online odbywa się z zachowaniem tych samych standardów ochrony prywatności i poufności.

Osoby zainteresowane spotkaniem z psychologiem online proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia terminu. Warunkiem skorzystania z usługi jest wpływ środków za daną liczbę sesji na wskazane konto lub poprzez PayPal trzy dni przed ustalonym terminem spotkania.

Dane konta:

Bank Pekao S.A. 98 1240 2382 1111 0010 3264 5526

Płatność przez PayPal:

Sesja:
Ilość:
Psychoterapia Lublin

Nazwa użytkownika Skype to "psycholog-lublin".

Zastrzegam sobie prawo do odmówienia pomocy psychologicznej online jeśli uznam, iż osobie, która chciałaby z niej skorzystać, potrzebna jest pomoc bezpośrednia. Sesje online (treści audio oraz wideo) nie mogą być nagrywane, publikowane ani udostępniane osobom trzecim bez mojej pisemnej zgody.
 
 
 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.