>Warsztaty rozwoju osobistego

Skontaktuj się z nami

ul. Lotnicza 15 lok. 4
20-354 Lublin (mapka dojazdu)

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

Warsztaty rozwoju osobistego

Uczestnicy organizowanych przez nas warsztatów mają możliwość odkrywania i ćwiczenia nowych postaw i zachowań oraz rozwijania określonych umiejętności w oparciu o wykonywane ćwiczenia oraz ich późniejsze omawianie na forum grupy. Ćwiczenia mają charakter indywidualny lub zespołowy. Uczestnictwo w ćwiczeniach jest dobrowolne i najczęściej poprzedzone krótką prezentacją przykładu przez osobę prowadzącą warsztat. Zajęcia odbywają się w formie jedno lub dwudniowych warsztatów weekendowych lub mini warsztatów popołudniowych. Warsztaty nie mają charakteru terapii grupowej.

Asertywność, czyli jak wyrażać siebie nie raniąc innych

Udział w warsztatach jest okazją do doskonalenia umiejętności asertywnego zachowania. Asertywność jest bardzo przydatna zarówno w relacjach osobistych jak i kontaktach zawodowych. Może stanowić też inspirujący sposób kształtowania własnej osobowości.

Szczegóły...

Grupa wsparcia dla młodych matek

Zapraszamy Młode Mamy na cotygodniowe spotkania w kameralnej grupie kobiet, podczas których będziecie mogły pomóc sobie wzajemnie, dowiedzieć się więcej na temat swoich uczuć, potrzeb i relacji łączących Was z Waszymi dziećmi i partnerami.

Szczegóły...

Spokojnie, to tylko stres

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach antystresowych. Przeznaczone są one dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoją kondycję psychofizyczną i dobre samopoczucie.

Szczegóły...

Techniki terapeutyczne

Zapraszamy na warsztaty z technik terapeutycznych. Warsztaty adresowane są do osób chcących zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia zajęć terapeutycznych dla młodzieży i dorosłych.

Szczegóły...

Aktualności

 
 
 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.