>Warsztaty rozwoju osobistego

Skontaktuj się z nami

ul. Lotnicza 15 lok. 4
20-354 Lublin (mapka dojazdu)

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

Grupa wsparcia dla młodych matek

Okres macierzyństwa to czas wielkich zmian dla kobiety. Z jednej strony pojawia się dziecko, które przynosi radość i spełnienie. Ale obok tego może pojawić się bardzo dużo wątpliwości i lęków, wchodzisz bowiem w nową rolę życiową - stajesz się matką.

Jak odnaleźć się w tej nowej jakości naszego życia jednocześnie nie zapominając o swoich innych rolach – przecież nie przestajemy być kobietami, córkami, żonami, kochankami, przyjaciółkami itp. ze swoimi potrzebami, które wcale nie są drugorzędne.

Bycie dobrą matką nie oznacza rezygnowania z siebie. Kto inny może Ci najbardziej w tym pomóc i zrozumieć, jak nie inne kobiety? Podobieństwa między nami sprawią, że poczujemy się rozumiane, różnice natomiast spowodują, że będziemy mogły spojrzeć na coś zupełnie inaczej, a z innego spojrzenia rodzą się nowe pomysły i postawy.

Podzielmy się swoimi troskami, wątpliwościami i radościami. Zobaczysz, że nie jesteś sama. Dzięki tej ogromnej zmianie w swoim życiu, jaką są narodziny dziecka, możesz rozpocząć nowy okres – nie tylko bycia świadomą mamą, ale przede wszystkim bycia świadomą siebie kobietą.

Dlatego zapraszamy Młode Mamy na cotygodniowe spotkania w kameralnej grupie kobiet, podczas których będziecie mogły pomóc sobie wzajemnie, dowiedzieć się więcej na temat swoich uczuć, potrzeb i relacji łączących Was z Waszymi dziećmi i partnerami. Spotkania to również czas odpoczynku, wyciszenia się, nabrania energii i radości z życia.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, każde pojedyncze spotkanie trwa 2 godziny.

Koszt: 50zł od osoby za spotkanie

Ilość miejsc: 8-12 osób w grupie

Termin: w tej chwili trwa nabór. Dzień (pon.-pt.) i godzina spotkań zostaną ustalone po zebraniu grupy

Grupa ma charakter otwarty.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Aktualności

 
 
 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.