>Psycholog Lublin

Skontaktuj się z nami

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

Formy pomocy psychologicznej

Konsultacje psychologiczne

Głównym celem konsultacji psychologicznej jest zidentyfikowanie źródła problemu, z którym zgłasza się Klient, ustalenie celów dalszej pracy terapeutycznej a także określenie poszczególnych kroków do ich osiągnięcia. Trwa zazwyczaj 1-3 spotkania.

Poradnictwo psychologiczne

Czasem w życiu każdego człowieka pojawiają się chwile, kiedy sytuacja, w której się znajduje jest już nie do zniesienia. Dyskomfort psychiczny spowodowany bolesnym przeżyciem, szeroko rozumianą depresją, nerwicą, problemami emocjonalnymi czy osobowościowymi towarzyszy każdego dnia. Nie wystarcza już rozmowa z bliską osobą. W takich momentach profesjonalna pomoc psychologiczna pomoże ujawnić przyczynę problemu i znaleźć sposób doprowadzenia do korzystnych zmian.

Interwencja kryzysowa

To forma intensywnej, krótkoterminowej pomocy psychologicznej (od kilku do kilkunastu spotkań), przeznaczona dla osób, które w ostatnim okresie doświadczyły trudnych, krytycznych sytuacji życiowych, zmieniających dotychczasowe funkcjonowanie psychologiczne. Ta forma pomocy koncentruje się przede wszystkim na rozwiązywaniu aktualnych trudności i udzielaniu wsparcia emocjonalnego.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.