>Poradnia psychologiczna Lublin

Skontaktuj się z nami

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

Gabinet Psychologiczny mgr Katarzyna Żołnacz

Gabinet psychologiczny, założony przez mgr Katarzynę Żołnacz, oferuje zróżnicowane formy pracy terapeutycznej. Od początku naszej działalności prowadzimy terapię indywidualną, małżeńską oraz warsztaty psychoedukacyjne, szczególnie warsztaty asertywności i radzenia sobie ze stresem.

Jak pracujemy

Stosujemy podejście integratywne, które łączy metody pracy terapeutycznej z kilku nurtów psychoterapii (m.in. psychoanalitycznego, poznawczo-behawioralnego, systemowego), starając się optymalnie dopasować styl pracy do problemów wnoszonych na terapię przez Klienta oraz jego potrzeb i możliwości.

Obszar naszej pracy jest wyjątkowo delikatny, dlatego pamiętając o tym, dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. Zapewniamy dyskrecję, spokojną atmosferę i profesjonalizm. Wszyscy uznajemy znaczenie autentycznej, akceptującej i empatycznej relacji oraz koncentrację na potencjałach Klienta.

Stale pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności, a swoją pracę terapeutyczną poddajemy superwizji aby zagwarantować pełen profesjonalizm świadczonych usług. Doświadczenie i wiedza, zdobywane w placówkach terapeutycznych, edukacyjnych, klinicznych oraz praca naukowa i dydaktyczna pozwalają nam pomagać Klientom z wykorzystaniem najnowszych standardów w dziedzinie psychoterapii jak i zaproponować zróżnicowaną pomoc psychologiczną.

W swojej pracy kierujemy się zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.