>Psycholog Lublin

Skontaktuj się z nami

Telefon :
+48 606 222 335

E-mail :

Skype ( psycholog online ) :
psycholog-lublin

mgr Katarzyna Żołnacz - psycholog, psychoterapeuta

Pracując jako psycholog mogę realizować największą pasję mojego życia - pracę z drugim człowiekiem. Wierzę, że każdy może być szczęśliwy, żyć w zgodzie ze sobą, może się cieszyć każdym dniem i że jest to w zasięgu jego ręki z pomocą dobrego psychologa. Myślę też, że każdy człowiek ma prawo do drugiej szansy oraz że można zacząć żyć od nowa i nigdy nie jest na to za późno.

Lubię jeździć na rowerze, podróżować, poznawać ludzi, doświadczać nowych sytuacji. Uwielbiam zwierzęta i chętnie niosę im pomoc. Niezmiennie zadziwia mnie piękno przyrody i otaczającego świata. Fascynuje mnie życie i próbuję czerpać z niego to, co najlepsze. Żyję w udanym związku małżeńskim. 

Nieustannie staram się rozwijać, nabywać nowych umiejętności aby nieść profesjonalną pomoc psychologiczną osobom jej potrzebującym. Wierzę, że wspólnie możemy osiągnąć zamierzony cel terapii.

Jestem osobą otwartą i nieoceniającą. W kontakcie terapeutycznym zapewnię Państwu profesjonalną pomoc, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję. Reszta zależy od Państwa…

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu etyczno-zawodowego psychologa.

Doskonalę swój warsztat pracy regularnie korzystając z superwizji prowadzonej przez psychoterapeutę z rekomendacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wykształcenie:

  • Psychoterapia - czteroletnie studia w Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński
  • Seksuologia Kliniczna - dwuletnie studia podyplomowe w Warszawie
  • Kurs Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Warszawie, specjalizacja w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń depresyjnych, nerwicowych i zachowania
  • Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Warszawie - szkolenie dla psychologów prowadzących badania osób pracujących z bronią, specjalizacja w zakresie diagnozy osobowości
  • Psychologia - studia magisterskie w Lublinie
  • Pedagogika - studia magisterskie w Lublinie

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.